polityka-prywatnosci

polityka-prywatnosci
Nasza oferta
Zobacz jakie usługi oferujemy
Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż dla naszych Klientów liczy się jakość oferowanych usług, czas remontu oraz jego kompleksowy zakres. Wybierając naszą ofertę mają Państwo to zagwarantowane.
Zabudowy kartonowo - gipsowe
Wykorzystując płyty karton gips możemy całkowicie odmienić bryłę pomieszczeń.
zobacz więcej
Usługi Glazurnicze
Układanie terakoty to jeden z wielu aspektów każdego remontu. Doskonale położona glazura to wizytówka każdej łazienki lub kuchnii.
zobacz więcej
Usługi Malarsko - Tapeciarskie
Oferujemy kompleksowy zakres usług malarskich. Po naszej wizycie Twoje ściany będą idealnie gładki i soczyste od wybranych kolorów farb.
zobacz więcej
Prace Elewacyjne
Elewacja to wizytówka każdego domu. Dlatego powinna być wykonana z należytą starannością przy użyciu odpowiednich materiałów.
zobacz więcej
Mówią o nas
Zobacz co mówią nasi klienci

"Bardzo solidna firma remontowo-budowlana, którą mogę polecić każdemu. Panowie punktualni, uprzejmi i wiedzą co robią! Chętnie doradzają i pomagają w doborze najlepszych rozwiązań. Polecam w 100%."

 

Marta

Galeria
Wykonane remonty przez naszą firmę

Zrealizowane pracy, które zostały uwiecznione na zdjęciach to najlepsze odzwierciedlenie naszych umiejętności. Zapoznaj się z naszą galerią zdjęć.

Kontakt z nami
Masz pytania napisz lub zadzwoń do nas
Masz pytania, potrzebujesz pomocy w dobrze materiałów, nie wiesz jak rozpocząć remont. To normalne! Skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy ze wszystkimi kwestiami, które dotyczą prace remontowych.
Masz pytania? Napisz do nas.
Os. gen. Józefa Wybickiego 12/24,
83-300 Kartuzy
biuro@remonty.kaszuby.pl
724 258 882